KARIERA

JUNIOR PRODUCT SPECIALIST

Arskom Sport Brokers rekrutuje!

Arskom Sport Brokers to agencja marketingu sportowego, przenosząca sportowe emocje do świata biznesu. Jako Arskom działamy na rynku od 2012 roku. W 2019 r. utworzyliśmy pierwszą w Polsce agencję zajmującą się sprzedażą oraz obsługą kampanii mediowych i influencerskich z branży sportowej – Sport Brokers. Do naszych klientów należą m.in.: Jerzy Dudek, Grzegorz Krychowiak, Wilfredo Leon, Kanał Sportowy, Mateusz Borek czy Krzysztof Stanowski.

W związku z rozwojem firmy, szukamy nowego zawodnika zespołu projektowego (JPS), który będzie odpowiedzialny za realizację projektów dla klientów agencji Arskom Sport Brokers.

Opis stanowiska – zadania:

  • Planowanie i pełna realizacja kampanii dla klientów agencji.
  • Budowanie i rozwijanie długofalowych relacji z klientami oraz produktami agencji.
  • Planowanie, wdrażanie i optymalizacja komunikacji w kanałach social media.
  • Tworzenie ofert dla klientów, agencji i domów mediowych z wykorzystaniem współpracujących z nami mediów oraz postaci.
  • Współpraca z pozostałymi osobami w strukturze agencji w realizowaniu działań dla klientów.

Wymagania – kogo szukamy:

  • Bardzo dobra znajomość polskiej sceny social mediów i mediów, a w szczególności branży sport & lifestyle jest warunkiem koniecznym.
  • Przynajmniej półroczne doświadczenie w pracy w marketingu, w agencji lub po stronie klienta lub uczestnictwo w wolontariatach lub stażach w zakresie: media, marketing, sport.
  • Znajomość narzędzi oraz wskaźników mierzących efekty kampanii marketingowych.
  • Kreatywne myślenie, dokładność i systematyczność, znakomita organizacja pracy.
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. na poziomie B2).

Oferujemy:

  • Ambitny, pełen wyzwań projekt rozwoju firmy.
  • Pracę w otoczeniu pasjonatów i ekspertów.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, stabilną pracę w szybko rozwijającej się firmie.
  • Wsparcie i mentoring liderów branży marketingu sportowego w Polsce.
  • Uczestnictwo w zewnętrznych i wewnętrznych szkoleniach, rozwijających indywidualne kompetencje.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Arskom Sport Brokers Sp. z o.o., zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).