O Sport Brokers

Sport Brokers to pierwsza na rynku sportowa agencja brokerska zajmująca się sprzedażą
oraz obsługą kampanii mediowych i influencerskich stricte z branży sportowej

czołowi sportowcy
najlepsi dziennikarze
najważniejsze media

KOMPETENCJE

Wykorzystując doświadczenie ze świata mediów sportowych i marketingu, realizujemy kampanie łączące największe marki ze środowiskiem sportowym. U nas znajdziesz najważniejszych influencerów sportowych i media sportowe w jednym miejscu.

WARTOŚĆ DLA KLIENTA

  • Personalizacja treści
  • Kreatywne dopasowanie do komunikacji klienta
  • Jakość obsługi kampanii

DLACZEGO SPORT?

Według badań 76 % Polaków uważa, że sponsoring ma pozytywny wpływ na rozwój polskiego sportu. Dzięki sukcesom biało-czerwonych w skali światowej i rosnącej medialności sportu marki coraz częściej decydują się na inwestowanie środków właśnie w tej dziedzinie.
Firmy poszukują w kampaniach czynnika wywołującego emocje, a w tym przypadku sport sprawdza się doskonale. Poprzez docieranie do określonej grupy docelowej, marki mają możliwość wzbudzania zaufania u konkretnych odbiorców, dzięki czemu marketing sportowy jest bardzo efektywnym narzędziem w procesie budowy pozytywnego wizerunku.

Ograniczone możliwości organizacyjne w 2020 roku sprawiły, że najważniejsze imprezy sportowe zostały przeniesione. Piłkarskie mistrzostwa Europy, letnie igrzyska olimpijskie oraz szereg innych imprez o randze mistrzowskiej będą idealną okazją do komunikacji wokół aktywności fizycznej i zaangażowania licznej grupy odbiorców w sportowym roku 2021.
O tym, że warto komunikować się poprzez sport, świadczą liczby. W 2019 roku z 20 najchętniej oglądanych przez Polaków programów, aż 13 dotyczyło rozgrywek sportowych, a rok wcześniej z transmisjami meczowymi z mistrzostw świata kontakt miało ponad 30 milionów widzów.